116. Propanoise 12
--->> Opium Bielsko-Biała 17.01.2015


    Line Up
VENOM (Cieszyn)
TOMASH WBPM (Combat Corps / Bielsko-Biała)
DARIUSH CRUSHER (Tornado Crew / Bielsko-Biała)
RASCAL (Tornado Crew / Bielsko-Biała)
TRISH. (Tornado Crew / Katowice)
SARNA (Tornado Crew / Tychy)
WRZESZCZ (Nurt Free Party / Bielsko-Biała)
TURBO KID (Tychy)



115. Propanoise 11
--->> Młotkownia Ruda Śląska 11.10.2014


    Line Up
- CARLA ROCA (Black Point / Poznań
- VENOM (Cieszyn)
- VERVAIN (%$#@%!)
- TRISH. (Tornado Crew / Katowice)
- DARIUSH CRUSHER (Tornado Crew / Bielsko-Biała)
- RASCAL (Tornado Crew / Bielsko-Biała)
- WRZESZCZ (Nurt Free Party / Bielsko-Biała)
- TURBO KID (Tychy)


114. Propanoise 10
--->> Młotkownia Ruda Śląska 17.05.2014


    Line Up
- VENOM (Cieszyn)
- NORADRENALIN (Noradrenalin Records / Legnica)
- WAZIN (Pozdrowienia z Kanty / Sosnowiec)
- NITROXX (USXXL Booking, Młotkownia / Tychy)
- ACIDPOINT (Altercase / Kraków)
- CASPII (Katowice)
- TRISH D. (Tornado Crew / Katowice)
- RASCAL (Tornado Crew / Bielsko-Biała)
- DARIUSH CRUSHER (Tornado Crew / Bielsko-Biała)


113. VIII URO PURE.SOUNDS COLLECTIVE
--->> Skup Kultury Tychy 18.05.2013


    Line Up
- VENOM (Cieszyn)
- DRAFT (nRg division - Bytom)
- LESAR (Pure.Sounds - Tychy)
- CENTI (Pure.Sounds - Tychy)
- ŁYSYNI (Pure.Sounds - Tychy)
- CRISP (Pure.Sounds - Tychy)


112. Massive Sounds
--->> Mega Club Katowice 13.04.2013


    Line Up
Main stage:
- Dave The Drummer (Stay Up Forever // London | England)
- Clodagh (Djclodagh.com // London| England)
- Man At Arms (Acid Wars // Gelsenkirchen| Germany)
- Peter Fern (Dual Force Records // Stargard Szczeciński)
- Lukash Andego (Dual Force Records // Opole)
- Hellboy vs. Arthur Crag (Enhanced Music // Kraków)
- Lesar (GA Compound // Tychy)
- Venom (Cieszyn)
- Łysinii (Tychy)
+ laureat konkursu

Electronic stage:
- Cherry Breakntune (Dirty Funk Records / Bass Planet // Szczecin)
- Conrad Kemp (Hillball // Katowice)
- G.M.R (Opole)
- Freejay (Eurohousenight // Dębica)
- Camila (Komora.rec // Wrocław)
- Djemba (Komora.rec // Ruda Śląska)
- Silvershine (Nysa)
- Miss Blue (Warszawa)
- Piter Bitter (Opole)
- Moru (Nrg Division // Bytom)


111. Propanoise 5
--->> Backstage Bielsko-Biała 25.01.2013


    Line Up
- VENOM (Cieszyn)
- NORADRENALIN (Noradrenalin Records / Legnica)
- MAJKELSKI (SBUnion / Gliwice)
- HEADNUT (Reanimation Frequency / Tarnów)
- KOZII (AngryDown / Wrocław)
- MAX DAMON (Molecular Bookings / Tychy)
- RASCAL (Tornado Crew / Bielsko-Biała)
- DARIUSH CRUSHER (Tornado Crew / Bielsko-Biała)


110. SVEN WITTEKIND @ Forty Kleparz, Kraków
--->> Forty Kleparz Kraków 01.10.2011


    Line Up

MAINSTAGE :

- SVEN WITTEKIND (ABSTRACT / CONTACT / INFLICTED / GERMANY)
- CHERRY aka BREAKTUNE (Dirty Funk / Szczecin)
- TOMASH GEE (Methadon / Głogów)
- LUKASH ANDEGO (Hedonic Rec / Opole)
- M.V. PROJECT (Cieszyn)
- HELLBOY (Darkmadness Rec / Kraków) <--B-day
- DJEMBA (Tajne Komplety / Ruda Śląska)
- ARTHUR CRAG (Turbulence Crew / Kraków)

SECONDSTAGE :

- NEXY (SENTENCE / Rzeszów)
- SZKATULSKI & KOSMALSKI (Bielawa /Łódź)
- NOVICKI (POZOR / Bielsko Biała)
- PI (ARYTHMIA / Kraków)
- OXIDE (TURBULENCE CREW / Kraków)
- PITER BITER (Opole)
- FREEJAY (Dębica)




109. KLAUDIA GAWLAS & ROBERT NATUS @ Forty Kleparz
--->> Forty Kleparz Kraków 28.05.2011


    Line Up

  MAINSTAGE :

- KLAUDIA GAWLAS (MAYDAY / NATURE ONE / ABSTRACT / Passau / Niemcy) 
- ROBERT NATUS (MAYDAY / SOUNDTROPOLIS / Enhancedmusic / Hamburg/ Niemcy) 
- MV. PROJECT (Cieszyn) 
- SIASIA (Dirty Stuff / Katowice) 
- LUKASH ANDEGO (Hedonic Rec / Opole) 
- HELLBOY (Darkmadness Rec / Kraków) <--B-day 
- ARTHUR CRAG (Turbulence Crew / Kraków) <--B-day 
- MASS MIGUELLO (Dirty Stuff Rec / Zabrze)

SECONDSTAGE :  

- PEKIN (Lost Sound / Kwidzyn) 
- NEXY (Sentence / Rzeszów) 
- OXIDE (Turbulence Crew / Kraków) 
- PI (Arytmia / Kraków) 
- CRUMB (Istebna) 
- NOVICKI (Banka Wstanka / Bielsko Biała) 
- PITER BITER (Opole) 
- SHARI VARI (Łódź) 
- FREEJAY (Dębica)




108. PET DUO - WE FIGHT FOR TECHNO
--->> Forty Kleparz Kraków 22.01.2011


    Line Up
MAINSTAGE :
 - PET DUO KNE'DEEP / PETDUO.COM / BRASIL 
 - PROTON LA DURA / COLOGNE / NIEMCY 
 - M.V. PROJECT CIESZYN 
 - LUKASH ANDEGO Hedonic Records / Opole 
 - SIASIA Dirty Stuff Rec / Katowice 
 - HELLBOY Darkmadness Records / Krakow 
 - LYSYNI PURE SOUND / TYCHY 
 - LESAR PURE SOUND / TYCHY 
 - ARTHUR CRAG TURBULENCE CREW / KRAKOW 
 - THOMAS CORTEZ PROJECT-PRALKA / OLKUSZ 

SECONDSTAGE: 
- CHERRY Szczecin 
-  HARTY Substanz.art / Wloszczowa 
 - DROPSKI Substanz.art / Wroxlaw 
 - LARIX Stereophonic Records / Ilawa 
 - NEXY Sentence / Rzeszow 
 - NOVICKI Banka Wstanka / Bielsko Biala 
 - PI Arytmia / Krakow 
 - OXIDE Turbulence Crew / Krakow 
 - PITER BITER Opole 
 - FREEJAY Debica 




107. Furanum Records Night#5
--->> Kocynder Chorzów 08.10.2010


    Line Up
- Doryk aka PCMN || Furanum Rec., AudioExit || Węgry
- Dan Mute || AudioExit, Ante Rasa || Węgry
- Venom || Cieszyn
- Mehallski ||SBUnion || Gliwice
- Rafał Fürst || Dąbrowa Górnicza
- Kszaq ||Furanum



106. Combat Area 5-cio lecie
--->> Salamandra Bielsko-Biała 04.09.2010


    Line Up
up Stage Hardtechno/Schranz:
- Hexor [Confuse Dynamics Records/Niemcy]LIVE!
- Sick [Sosnowiec]
- Nair [Furanum Records/Uk]
- Venom [Cieszyn]
- Lesar [Puresounds/Tychy]
- LaCrua [Not4Fame/B-B]
- Killbrothers [Gnot.rec,Sektor13,Elementz.rec/Wwa]
- Maat [Fanatikk Core Familia/Tarnowskie Gory]
- TomashWBPM [Combat Corps/B-B]

down Stage drum&bass:
- BasBaz [ZX Spectrum/B-B]
- Dethria [Pure.Sounds/Soultropia/Tychy]
- NorthFace [Metropolis Manchester/UK]
- Splinter aka.Drzazga [NastyDance/Burzej]
- Pro Mile [Tarnów]
- Qra [Bielsko-Biała]



105. BAŃKA-WSTAŃKA 2
--->> Regeneracja Bielsko-Biała 28.08.2010


    Line Up
SALA BAŃKOWA: (electronica,techhouse,minimal,techno)

- JACOB SEVILLE (HOMAGE/TABUBAR/LEVITATE) www.myspace.com/jacobseville POZNAŃ
- REBUS (SKYLARK REC/OIOM) www.myspace.com/panrebus ŁÓDŹ
- SIASIA (DIRTYSTUFFREC) www.dj-siasia.net KATOWICE
- MEG COCAINE (WICKED TYPE) www.myspace.com/djmegcocaine KRAKÓW
- DROPSKI (SUBSTANZ ART BITTER) www.myspace.com/dropski WROCŁAW
- ADAM O (DIRTYSTUFFREC) www.myspace.com/adamopoka KATOWICE
- HEXEN LIVE! (KOMORA REC) www.myspace.com/djhexencom RUDA ŚLĄSKA
- DJEMBA & SHEMY VEE (KOMORA REC) www.myspace.com/djembakomorarec & www.myspace.com/shemyvee RUDA ŚLĄSKA/SŁAWKÓW
- LEMUDO www.myspace.com/lemudo KATOWICE
- NOVICKI (BAŃKA-WSTAŃKA/POZOR!) BIELSKO-BIAŁA
+
- VJ DIABEŁ www.inq.pl KATOWICE

SALA WAŃKOWA: (hardtechno,schranz,hardcore,speedcore,frenchcore)

- I:GOR (DEATHCHANT/STRIKE/KTS) www.myspace.com/igorradapter KIELCE
- DARIUSH GEE (CARNAGE/NGHOT REC) www.myspace.com/dariushgee KWIDZYN
- KILL BROTHERS (PRIMARTY INSTINCT/SECTOR 13) www.myspace.com/killbrothers WARSZAWA
- M.V. PROJECT 4 DECK'S SET (SUBSTANZ ART) www.myspace.com/djmarksmvproject CIESZYN
- HELLBOY (DARKMADNESS REC) www.myspace.com/hellboypl KRAKÓW
- ARTHUR CRAGG (TURBULENCE CREW) www.myspace.com/arthurcrag KRAKÓW
- NITROXX & ROACH (SYNTHETIC) www.synthetic.org.pl TYCHY/OŚWIĘCIM
- LESAR (PURESOUNDS) www.myspace.com/lesarek TYCHY
- DRAFT (NRG DIVISION) BYTOM
- RHINO (ADHD MUSIC) www.myspace.com/rhinodeejay SKOCZÓW
+
- VJ KIDDLUCKY www.myspace.com/kidd.lucky GŁOGÓW

AFTER: (oldschool,house,deephouse,techhouse,minimal,funky)

- CONRAD KEMP www.szokujacy.pl KATOWICE
- MASSTIVE www.masstive.com/masstive OPOLE
- BASTEQ (KOMORA REC) www.soundcloud.com SŁAWKÓW
- EDWIN (iDANCE) www.myspace.com/en_mi OPOLE
- NOVICKI (BAŃKA-WSTAŃKA/POZOR!) BIELSKO-BIAŁA



104. COMBAT AREA B-DAYS
--->> Salamanda Bielsko-Biała 05.06.2010


    Line Up
Górna Scena:
- Black Art (Neuroshocked, Warszawa)
- M.V. Project (It's machine, Cieszyn) (4 deck's Set)
- Lesar vs. Łysynii (Puresounds, Tychy) (4 deck's Set)
- Bart Bartos (Live Set, London)
- Thiev vs. Bednarz (ADHDmusic, Circulate Rec, Mysłowice/Bieruń)
- No Time (Combat Corps, Mikołów)
- Kosmo (HT Fanatics, Radom)
- Rhino (ADHDmusic, Skoczów)
- Tomash WBPM (Combat Corps, Bielsko-Biała)

Dolna Scena:
- Andre Klang (www.myspace.com/andreklang , Austria)
- Lowrider (Wickedtype, Lublin)
- Drzazga (Nastydance, Burzej)
- Mackul (www.myspace.com/mackul1983 , Ruda Śląska)
- Markone (www.myspace.com/markonedj , Skoczów)
- La Crua (Not4Fame, Bielsko-Biała)
- Novicki (Bańka-Wstańka, Bielsko-Biała)





103. ELECTRIC NIGHT
--->> Mish Mash Krakow 08.05.2010


    Line Up
TECH-STAGE
- CHRIS DA BREAK (Neuroshocked / Szczecin) 
- VENOM (Turbulence Crew / Cieszyn) 
- MARKS (Turbulence Crew / Cieszyn) 
- Dj Pi (Arytmia / Kraków) 
- Hellboy (Darkmadness Records / Kraków) 
- Oxide 303 (Turbulence Crew / Kraków) 
- Artur Crag (Turbulence Crew /Kraków) 

MNML-STAGE
- Dario Solari (Solar rec / Kraków) 
- Bart Gut (Kraków) 
- Luka Daniello (Solar rec / Kraków) 
- Colmi (Solar rec / Kraków) 
- Kepa Yew (Gdańsk)



102. Reanimated City 6.0
--->> Echo Pub Tychy 20.03.2010


    Line Up
- GANEZ THE TERRIBLE [Cluster / Teknic / Stay Up Forever] FR/CZ
- VENOM [Cieszyn]
- LUCIAN KEE [Circulate Rec. / RF booking - Tarnów]
- LESAR [GA Compound / Pure.Sounds_Collective]
- RETAIL aka CRISP [Circulate Rec. / Pure.Sounds_Collective]
- ŁYSYNI [Pure.Sounds_Collective]
- CENTI [Pure.Sounds_Collective]


101. Skandal
--->> Regres Bytom 31.12.2009


    Line Up
Main stage:
- Carla Roca (Black Point/Substanz.art// Poznań)
- Siasia (Dirty stuff// Katowice)
- Peter Fern (Patterns rec./Techment rec// Stargard Szczeciński)
- Lukash Andego (Hedonic rec./Substanz.art/Promaidmusic// Opole)
- Venom (Cieszyn)
- Mackul (Ruda Śląska)

2nd stage:
- Maq (Katowice)
- Kamil More (Bytom)
- Satan (Jaworzno)
- Moru (Nrg Division// Bytom)
- Draft (Nrg Division// Bytom)
- Piter Biter (Opole)


100. Prady Selektywne
--->> Arena Szczecin 16.05.2009


    Line Up
Main Stage:
- Industrialyzer (Drumcode,MBelectronics) / Rotterdam / Holandia
- Clodagh (Djclodagh.com) / Londyn / UK
- Carla Roca (Substanzart.com) /Poznan
- Venom (Venom.net.pl) / Cieszyn
- Marks (Myspace.com/djmarks) / Cieszyn
- Pekin (Lostsound) / Kwidzyn
- Droptech (Neuroshocked) / Szczecin
- Peter Fern (YinYang Records) / Stargard
- Chad de Smol (Bee!!Bros) / Szczecin
- Batman / Szczecin




99. Carla Roca Birthday
--->> Master Qlub Jaworzno 08.05.2009


    Line Up
- Carla Roca
- Greg Oleksevic aka Dj Wary
- Rhythm Technologies
- Venom
- Lukash Andego
- Alan White aka Boombel
- Krzyku
- Surfer


98. Combat Area - Turbulence Crew B-Day Party
--->> Kompresor Katowice 01.12.2007


    Line Up
- Adriana Lopez (Hiszpania)
- M.V.Project (Cieszyn)
- She Shu (Czestochowa)
- Oxide 303 (Krakow)
- Fuse (Maslonskie)
- Voll (Tarnow)
- Art. B (Tarnow)
- Punk (Oswiecim)
- Tomash WBPM (Bielsko-Biala)


97. Combat Area & Analog.on
--->> Kompresor Katowice 17.11.2007


    Line Up
- Tomash Gee - Methadon | Compressed | Schubfaktor / Glogów
- Pekin - Lost Sound / Kwidzyn
- Venom - Substanz.Art | Turbulence Crew / Cieszyn
- Tomash WBPM - Combat Corps / Bielsko-Biala
- Kamil More - analog.on / Bytom
- Kszaq - analog.on / Katowice




96. Kne`Deep World Tour 2007
--->> M25 Warszawa 02.11.2007


    Line Up
- DJ RUSH (Kne'Deep / Chicago-USA)
- DJ BOLD (Kne'Deep / Sydney-Australia)
- Dia.chro.na (Substanz.art / Amsterdam)
- Solar Kingdom (Reaktor / Wroc?aw)
- Kami Lee (Liquidbeatz / Substanz.art / Bia?ystok)
- Lukash Andego (Substanz.art / Opole)
- M.V. Project (Substanz.art / Cieszyn)
- Sick (Substanz.art / Sosonowiec)
- Executor (Liquidbeatz)
- Kamil More (No team)
- Tomash Wbpm (Combat Corps)



95. Next Wave Agee & Miq B-Day Party
--->> Regres Bytom 20.10.2007


    Line Up
Main Floor : ( Techno, Hard Techno, Schranz )

- AGEE ( Bielsko Bia?a )
- Venom ( Substanz Art / Turbulence Crew / Cieszyn )
- Tomash WBPM ( Combat Corps / Bielsko Bia?a )
- Kamil More ( Crack Cherry / Bytom )
- Lesar ( Puresounds / Combat Corps / Tychy )
- Nitroxx ( Synthetic / Tychy )
- Me-Hall-Ski ( SB Union / South - Side / Gliwice )
- Miq ( South - Side / Gliwice )


2nd Floor : ( House, Breaks, Progressive, Minimal, Electro, Trance )

- Howie ( Punk'n'Funk / Bielsko Bia?a )
- Daniel La Crua ( Not4Fame / Bielsko Bia?a )
- DFX ( Not4Fame / Bielsko Bia?a )
- Tomigram ( Wa?brzych )
- Marp ( South - Side / Gliwice )
- Rhino ( Soundwaves / Skoczów )
- Vervain ( Szumi.Las / Bytom )
- Palmer Eldrich ( South - Side / Katowice )



94. Rav's B-Day Party
--->> Intro Wroclaw 19.10.2007


    Line Up

Stage 1:
- 3 Channels (Trenton / Trapez / Crosstown Rebels / Szczecin)
- Siasia (Substanz.art / Katowice)
- Grzegorz eS (Logarythm / Czechowice-dziedzice)
- Masia (www.substanzart.com / Syców)
- Notab (Tanzvoyeur / imprezariat.com / Wroc?aw)
- TMK (Bittersweet / Opole)

Stage 2:
- Carla Roca (Substanz.art / Pozna?)
- Solar Kingdom (Reaktor / Wroc?aw)
- Lukash Andego (Substanz.art / Opole)
- Venom (Substanz.art / Turbulence crew / Cieszyn)
- Kami Lee (Liquidbeatz / Substanz.art / Bia?ystok)
- Agathe (Opole)
- Rawe (Wroc?aw)




93. Prady Selektywne
--->> Crossed Szczecin 13.10.2007


    Line Up
Red Stage:
- Wladyslaw'Gudonis' Komendarek ( Pulsar TF) Warszawa LIVE
- Daniel Pax (Sediment) Szczecin LIVE
- Mdfk (Unknown Error) Stargard Szczecinski LIVE
- Grzegorz Es (Logarythm) Czechowice-Dziedzice
- BreakNtune (Dirty funk) Szczecin
- Daniel Stetting (E.C.A Music) Szczecin
- Mantiplexi Szczecin

Neuro-Substanz arena:
- Venom( Substanz.art) Cieszyn
- Lukash Andego ( Substanz.art) Opole
- Norbert Honkisch( Substanz.art) Berlin
- Peter Fern(Substanz.art)Stargard Szczecinski
- Chris Da Break (Neuroshocked) Szczecin
- Droptech (Neurosahocked) Szczecin
- Pinio ( Sui:side) Szczecin
- Massive Carbone ( Little Psychos ) Szczecin
- Drzazga (Logarythm) Czechowice-Dziedzice



92. Combat Area Rescue
--->> Regres Bytom 06.10.2007


    Line Up
- Sick / Substanz art / Sosnowiec
- Tomash WBPM / Combat Corps / Bielsko Biala
- Venom Substanz Art / Turbulence Crew / Cieszyn
- Oxide 303 / Turbulence Crew - Synergia / kraków
- Pi / Arytmia - Synergia / Kraków
- Arthur Crag / Synergia / Kraków
- Noxside / HTF / Kraków
- Punk / Turbulence Crew / O?wi?cim
- Fuse / Turbulence Crew / Zawiercie
- Seb Andre / Symmetry - Point / Lublin
- Vervain / Szumi.Las / Bytom
- Bart But / Symmetry - Point / Kraków
- Nest Fuego / Kraków



91. Dance To My Beat
--->> Lochy Chrzanow 05.10.2007


    Line Up
- Venom (venom.net.pl)
- Grzegorz eS (myspace.com/gregores)
- Simon Jim (simonjim.xon.pl)
- Andrew (highway.end.pl)
- Mackul (mackul.republika.pl)
- Drzazga aka Pan Wojtek (myspace.com/drzazger)




90. UNDERGROUND MUSIC COMMUNITY - OS SESSION ONE
--->> Wagon Club Wroclaw 25.08.2007


    Line Up
Venom - [Turbulence Crew / Substanz.Art] – Cieszyn
Rafter - [Midnight Groove] – Katowice
Greg Kranzz - [Amortyzator Kolektiv / Jeryho Mekka]
Richie Ploomba - [Amortyzator Kolektiv / Jeryho Mekka]
Schranzkurwa - [Hard Techno Addict] - Grudzi?dz
Hal Bregg - [Symmetry Point] - ??knica
Bufo - [Industricity] - Zielona Góra
Kaido - Aleksandrów Kujawski
Arronax - [3 city]



89. Nature One - Now Or Never
--->> Lotnisko Muchowiec Katowice 18.08.2007


    Line Up
Open Air Floor:
DJs:
- Bad Boy Bill (Chicago)
- Judge Jules (London)
- Tomcraft (München)
- TOCADISCO (Köln)
- Karotte (Frankfurt)
- Tillmann Uhrmacher (Darmstadt)
- Michael Burian (Prag)
- Siasia (Katowice)
- Grzegorz Es (Cz-Dz)

Live:
- Hardfloor (Düsseldorf)

Century Circus
DJs:
- Adam Beyer (Stockholm)
- Space DJz (London)
- Felix Kroecher (Frankfurt)
- Carla Roca  (Poznan)
- Lukash Andego (Opole)
- Venom  (Cieszyn)

Live:
- Speedy J (Rotterdam)
- Pascal FEOS (Frankfurt)
- Jacek Sienkiewic (Warschau)
- Solar Kingdom (Wroclaw)

Namiot GSz Zone
DJs:
-  Agathe
- Mackul
- Masia
- Maq
- Dee Pump
- Tobias Canton
- Norbert Honkisch
- PeKiN
- Schranzqva
- Guest69
- Kyle Roustin
- Dario Solari
- BoxSter
- Ragi

Klub Muzyczny Wy?szy Wymiar
DJs:
- Danny S
- Sq Lab
- Andy
- Direct
- BSF Lord BSF
- Andrew
- Black
- Kid
- Gouliano
- Active
- Nowik

Namiot CZERWONY
DJs:
- Norf
- Fukktry
- Bartech
- Mike Pike
- Sibi
- Analogz
- Phill
- Mat Resort




88. ELECTRONIC MADNESS 7 - Robert K B-Day Party
--->> Klub Regres Bytom 04.08.2007


    Line Up
- VENOM < Substanz art/ Turbulence_Crew/ Cieszyn>
- TOMASH WBPM < Combat Corps/ Bielsko-Biala >
- KOSMO < HT Fanatics/ Radom >
- NOXSIDE < HT Fanatics/ Krakow >
- RIMEL < Regres/ Bytom >
- ROBERT_K < Analog_tm/ Bierun >
- PIO < Radom >
- LUK LOUDER < Analog_tm/ Bierun >
- W.RG.S < Negaton_Crew/ Ledziny >
- MORU < nRg Division - Bytom >



87. No Time Open Air
--->> Mokre Open Air 21.07.2007


    Line Up
- Venom
- Unsinn
- No Time
- Johan H
- Robert K
- Kree
- Lukash K
- Andrew
- Rhino



86. Ratujmy Anioly - Substanz.art & Przyjaciele
--->> The Palace, Eternal Warszawa 13.07.2007


    Line Up

Scena 1 (Klub "Eternal"):
- Siasia (Katowice / Substanz.art)
- Optymist (?widnik / Substanz.art / Camden Town)
- Lukash Andego (Opole / Substanz.art)
- Grzegorz eS (Czechowice / Logarythm)
- Peter Fern (Szczecin / Substanz.art)
- Venom (Cieszyn / Substanz.art / Turbulence crew)
- Sick (Sosnowiec / Substanz.art)
- Samuel wilde
- Weld
- Mario baxx
- Insect

Scena 2 (Klub "The Palace"):
- Nrg*ee
- Fusion F
- Maq
- Juicy jozz
- Dervish
- Samuel Wilde
- Ash Poow
- Theodor
- Kuki




85. Combat Area vol.23
--->> Club Tlen Bielsko-Biala 07.07.2007


    Line Up

up Stage:
Desper [Ezoteric - Warszawa]
Selekt [Ezoteric - Warszawa]
Dame Shila [Methadon - Swidnik]
Ursus [Breslau Schranz Brigade - Wroclaw]
Venom [Turbulence Crew / Substanz Art - Cieszyn]
Tomash WBPM [Combat Corps - Bielsko-Biala]


down Stage :
Marp [Gliwice]
Miq [South Side - Gliwice]
Howie [Punk'n'Funk - Bielsko-Biala]
Mackul [www.mackul.republika.pl - Ruda Slaska]
Dansante & Sensuel [Newface - Bielsko-Biala]




84. Substanz.art Night
--->> Krzysztofory Kraków 29.06.2007


    Line Up
- Poziom X (Warszawa / Substanz.art)
- Lukash Andego (Opole / Substanz.art)
- Venom (Cieszyn / Substanz.art / Turbulence Crew)
- Sick (Sosnowiec / Substanz.art)
- Maq (Katowice)


83. Combat Area vol.22
--->> Club Tlen Bielsko-Biala 02.06.2007


    Line Up
up stage
- Waldhaus [Artillery, Crowbar, Skull Tunes, Niemcy] - LIVE ACT!
- Sick [Substanz Art - Sosnowiec]
- Crisp [Pure Sounds - Tychy] - LIVE ACT!
- Marks [Cieszyn]
- Rimel [Bytom]
- Agee [Bielsko-Biala]
+ solenizanci
- Venom [Turbulence Crew / Substanz Art - Cieszyn]
- Tomash WBPM [Combat Corps - Bielsko-Biala]

down stage
- Grzegorz Es [Logarythm - CzDz]
- Wazin [Arytmia - Sosnowiec]
- Nexy [Arytmia-Rzeszów]
- Dfx &LaCrua [Not4Fame - Bielsko -Bia?a]
- Miq&Syndrom [ South Side - Gliwice / Sick Noise - Bytom]
- Howie [punk&funk - Bielsko Biala]
- Me-Hall-Ski [SBUnion / South-Side - Gliwice]




82. Combat Area vol.22
--->> Club Tlen Bielsko-Biala 01.06.2007


    Line Up
up stage
- Lament [Horyzont - Tarnobrzeg]
- Pi [Arytmia – Kraków]
- Noxside [HT fanatics - Krakow]
- Kosmo [HT Fanatics - Radom]
- Lesar [Pure Sounds / Combat Corps - Tychy]
- Kamil More [Crack Cherry - Bytom]
- Witoch[Negaton Crew / Combat Corps - Myslowice]
- Mackul [free Shooter - Ruda Slaska]
- Me-Hall-Ski [SBUnion / South-Side - Gliwice]
+ solenizanci
- Venom [Turbulence Crew / Substanz Art - Cieszyn]
- Tomash WBPM [Combat Corps - Bielsko-Biala]

down stage
- Morner [Arytmia - Rzeszów]
- Howie [punk&funk - Bielsko-Biala]
- Man of Destiny [South-side.info - Piekary Slaskie]
- Dfx & LaCrua [Not4Fame - Bielsko-Biala]
- Sensuel&Damsante [Bielsko-Biala]




81. Analog.on #2
--->> Klub Kompresor Katowice 19.05.2007


    Line Up
- BOSS [Kne'Deep / Dolegate | S?owacja]
- D.Müller [furanum.recs / locked.recs | katowice] - live act
- Venom [substanz.art / turbulence crew | cieszyn] - 3 deck set
- Sito [maximum pain / sui-side.com | jaworzno]
- Kamil More [crack cherry | bytom]
- Kszaq [crack cherry | katowice


80. NEXY & MOURNER Birthday Party vol.1
--->> Studio 21 Jaroslaw 18.05.2007


    Line Up
- Lukash Andego (Substanz Art - Opole)
- Mux aka Grzegorz Es (Logarythm - Czechowice Dziedzice)
- Venom (Turbulence Crew / Substanz Art - Cieszyn)
- Edd (Nitrodrum Records / Horyzont - Warszawa)
- Insect (Arytmia / Hyper Dj's - Warszawa)
- Ninja (invaders.pl - Warszawa)
- Pi (Arytmia - Krakow)
- Lament (Horyzont - Tarnobrzeg)
- Nexy (Arytmia / Horyzont - Rzeszow)
- Mourner (Arytmia - Rzeszow)
- B-Art (Arytmia - Lancut)
- Noel Create (Active Sound - Jaroslaw)
- Derek D (Active Sound - Jaroslaw)


79. Electronic Sounds Detonation
--->> Kino Andromeda Tychy 12.05.2007


    Line Up
- DJ Clodagh (The Vinyl Vixens - Irlandia / UK)
- A.P. (F.A.T. Collective/Kick the Drum/Powertools/Cluster/Stay Up Forever - UK)
- M.V. Project (Substanz Art. - Cieszyn) -  4 decks set
- Osmo (Scythe Squadron Recordings - Gda?sk) - live
- Norf (Acid.pl/Wro.Pro - Wroc?aw)
- Mainliner (Acid.pl/Wro.Pro - Wroc?aw)
- Crisp  (Pure.Sounds - Tychy) - live
- Marecheck (Pure.Sounds/Jah Sound No System - Tychy)
- Lesar (Pure.Sounds/Combat Corps - Tychy)
- Centi (Free Shooter - Tychy)



78. Tunel Tech Session vol.4
--->> Club Tunel Szczecin 02.05.2007


    Line Up
- Venom  (Substanz Art)/Cieszyn
- Devon Hadey(Paranoise Optimal) /Szczecin
- Daniel Stetting(E.C.A music)/ Szczecin
- Massive Carbone(Little Psychos)/ Szczecin
- Masisty /Szczecin
+ Guests


77. Logarythmica 16
--->> Club Havana Zawiercie 27.04.2007


    Line Up
- Marks (Cieszyn)
- Venom (Turbulence Crew/ Substanz Art - Cieszyn)
- Ebola (techno.pl - Poznan)
- Simon Jim (Libiaz)
- Drzazga (Logarythm - Burzej)



76. Lukash Andego B-Day Party
--->> Club Regres Bytom 27.04.2007


    Line Up
- Carla Roca (Substanz.art / Black Point / Pozna?)
- Solar Kingdom (Unleash Rec / Reaktor / Wroc?aw)
- Viviené Hilton (Stromlabor.rec/Heilbronn, Wernigerode DE)
- Norbert Honkisch (Substanz.art/ Stromlabor.rec / Berlin)
- Lukash Andego (Substanz.art/Opole)
- Grzegorz Es (Logarythm/Czechowice-Dziedzice)
- Peter Fern (Substanz.art/Soundproject/Stargard Szczeci?ski)
- Sick (Substanz.art/Sosnowiec)
- Venom (Substanz.art/Turbulence Crew/Cieszyn)
- Marks (Cieszyn)
- Rimel (Regres/Bytom)
- Wazin (Arytmia.org/Sosnowiec)
- Lowrider (Djs.pl/Lublin)
- Mackul (www.mackul.republika.pl /Ruda ?l?ska)
- Agathe (Opole)
- Simon Jim (Psychological/Libi??)
- Drzazger (Logarythm/Burzej)
- Tomash Wbpm (Combat Corps/Bielsko Bia?a)
- Daniel La Crua (Not4fame.com/Bielsko Bia?a)
- Miq (South side/Regres/Gliwice)
- Me-Hall-Ski aka joszi (South side/Regres/Gliwice)
- Xequo (Sick-Noise / Sui-Side / Bytom)



75. II Urodziny Klubu Tlen
--->> Klub Tlen Bielsko-Biala 14.04.2007


    Line Up
- Carla Roca (Substanz Art - Poznan)
- Siasia (Substanz Art - Katowice)
- Peter Fern (Substanz Art - Szczecin)
- Venom (Substanz Art / Turbulence Crew - Cieszyn)
- Tomash WBPM (Combat Corps - Bielsko-Biala)
- Howie (Punk 'N' Funk - Bielsko-Biala)
- Not4Fame (www/not4fame.com - Bielsko-Biala)
and more


74. Techniczna Drukarnia 5
--->> Drukarnia Zawiercie 13.04.2007


    Line Up
- Marks (Cieszyn)
- Venom (Turbulence Crew / Substanz Art - Cieszyn)
- Pi (Arytmia - Krakow)
- Fuse (Turbulence Crew - Zawiercie)
- Rawe (Wroclaw)
- Tobiash von B (Katowice)


73. Combat Area vol.21
--->> Klub Tlen Bielsko-Biala 07.04.2007


    Line Up
up stage:
- Jeff Amadeus (Squat Records - London - UK)
- Art Extreme (Nowy Sacz)
- Baart (Breslau Schranz Brigade - Wroclaw)
- M.V.Project (Substanz Art - Cieszyn)
- Tomash WBPM (Combat Corps - Bielsko-Biala)
- Lesar (Puresounds / Combat Corps - Tychy)
- Crisp (Puresounds - Tychy)

down stage:
- Howie (Punk 'N' Funk - Bielsko-Biala)
- Syndrom (Sick Noise - Bytom)
- Andy Flex (Independent - Bielsko-Biala)
- Not4Fame (www/not4fame.com - Bielsko-Biala)


72. Combat Area vol.20
--->> Klub Tlen Bielsko-Biala 03.03.2007


    Line Up
up stage:
- DJ OGI (Beast Music / Submission / Compressed - Chorwacja)
- Sed (SoundVision - Kielce)
- M.V.Project (Substanz Art - Cieszyn)
- Sito vs Stoq (Maximum Pain / Sui-side.com - Jaworzno)
- Rafter (Midnight Groove - Katowice)
- Kamil More (Crack Cherry - Bytom)
- Tomash WBPM (Combat Corps - Bielsko Biala)

Down stage:
- Discox (Sentence - Krakow)
- Miq (Solar Sound System / South-Side - Gliwice)
- Howie (Punk'N'Funk - Bielsko Biala)
- Unsinn (Negaton Crew - Tychy)
- Drzazga (Logarythm - Czechowice Dziedzice)


71. Technologic
--->> Klub Regres Bytom 24.02.2007


    Line Up
- SICK /SubstanzArt/Regres/Sosnowiec/
- LUKASH ANDEGO /SubstanzArt/Opole/
- VENOM /SubstanzArt/Turbulence Crew/Cieszyn/
- MARKS /Cieszyn/
- CRISP /Pure Sound/Tychy/
- RIMEL /Regres/Bytom/
- MORU /nRg Division/Bytom/
- ME-HALL-SKI aka.Joszi /South Side/Gliwice/
- MG TAU /Ruda Slaska/
- VERVAIN /Bytom/
- MACHINE /SB Union/Seleecta/Katowice/


70. Draft Techno Session
--->> Klub Forte Bytom 17.02.2007


    Line Up
- Leo Laker aka Switchblade (Tresor / 4x4 / Kne Deep - Finlandia)
- Tomash Gee (Carnage / Compressed / Methadon - Glogow)
- Venom (Turbulence Crew / Substanz Art - Cieszyn)
- Tomash Wbpm (Combat Corps - Bielsko Biala)
- Ronin (Crack Cherry - Bytom)
- Kamil More (Crack Cherry - Bytom)
- Vervain (Bytom)
- Mackul (Ruda ?l?ska)
- Miq (South-Side / Solar Sound System / Gliwice)
- Tobiash (Katowice)
- Moru (NRG Division - Bytom)


69. Noisy Tunes 3
--->> Klub Intro Wroclaw 27.01.2007


    Line Up
- Venom (Turbulence Crew/Substanz Art - Cieszyn)
- Baart (Breslau Schranz Brigade - Wroclaw)
- Ursus (Breslau Schranz Brigade - Wroclaw)
- Triplex (Breslau Schranz Brigade - Wroclaw)
- Jerry Coff (Breslau Schranz Brigade - Wroclaw)


68. Substanz.Art Tour
--->> Klub Crossed Szczecin 19.01.2007


    Line Up
- Dia.chro.na (Substanz.art / artistbookings.dj / Amsterdam)
- Chris da Break (Substanz.art / Neuroshocked / Szczecin)
- Optymist (Substanz.art / Camden Town / ?widnik)
- Siasia (Substanz.art / Katowice)
- Sick (Substanz.art / Sosnowiec)
- Venom (Substanz.art / Turbulence Crew / Cieszyn)
- M S Ka (Interia.pl / Farm snow / Szczecin)


67. Combat Area vol.18 Pi- B-Day
--->> Klub Tlen Bielsko-Biala 06.01.2007


    Line Up
- Gorna scena
- Insect (HyperDjs - Warszawa)
- Dj Pi (Artytmia - Krakow)
- Lament (Arytmia - Tarnobrzeg)
- Nexy (Arytmia - Reszow)
- She*Shu (Turbulence Crew - Czestochowa)
- Tomash WBPM (Combat Corps - Bielsko-Biala)
- Venom (Turbulence Crew/Substanz Art - Cieszyn)
- Box (Maximum Pain - Libaz)

Dolna scena:
- Hal Bregg (Turbulence Crew/Symetry Point - Nowy Sacz)
- NotForFame (Bielsko-Biala)
- Howie (Punk'n'Funk - Bielsko-Biala)
- Nabo (Family Bussines/Oto Studio - Krakow)
- Drzazga (Logarythm - Czechowice-Dziedzice)


66. Sylwester
--->> Klub Regres Bytom 31.12.2006


    Line Up
- Norbert Honkisch (Substanz.Art / Berlin)
- Siasia (Substanz.Art. / Katowice)
- Sick (Substanz.Art / Sosnowiec)
- Lukash Andego (Substanz.Art / Opole)
- Venom (Substanz.Art/Turbulence Crew / Cieszyn)
- Nitroxx (Tychy)
- Marks (Cieszyn)
- Rimel (Regres / Bytom)
- Wazin (Arytmia / Sosnowiec)
- Pr1mo aka Martin Arrowz (Seleecta / Katowice)
- Kamil More (Crack Cherry / Bytom)
- Raq (Warszawa)
- Mackul (Ruda ?l?ska)
- Miq (South-Side / Solar Sound System / Gliwice)
- Me-Hall-Ski (SB Union / South-Side / Gliwice)
- Syndrom (Sick Noise / Bytom)
- Palmer Eldrich (South Side / Katowice)
- Men Of Destiny (South Side / Piekary ?l?skie)
- Wacmax (Bytom)


65. LOGARYTHMICA 12 & SIMON JIM BIRTHDAY PARTY + KONKURS
--->> Klub Havana Zawiercie 22.12.2006


    Line Up
- Siasia / katowice
- Discox / krakow
- Grzegorz es / cz-dz
- Drzazga / cz-dz
- Lukash Andego / opole
- Simon Jim / libi??
- Venom / cieszyn
- Luke / libi??
- Kox / kraków
- Witoch / myslowice
- Sovul / olkusz
- White-X / Libi??

+ Dj-e wylonieni z konkursu
w kategorii
- SHEMY VEE / s?awków
- RAWE / wroc?aw
- Tha Rek vs. JackALL / Jaworzno


64. Combat Area vol.17
--->> Klub Tlen Bielsko-Biala 02.12.2006


    Line Up
scena gorna
- ID (Ezoteric/TMM - Warszawa)
- PAVEL G (Ezoteric - Warszawa)
- M.V.Project (It's Machine - Cieszyn)
- Greg Kranzz (Amortyzator Kolektiv - Jeryho Mekka)
- Mackul (Free Shooter/ Ruda Slaska)
- Me-Hall-Ski (SBunion/South-side - Gliwice)

scena dolna:
- Syndrom (Sick Noise - Bytom)
- Miq (Solar Sound System/South-Side - Gliwice)
- Howie (Punk'N'Funk - Bielsko-Biala)
- Daniel La Crua [MaxFreeHouse - Bielsko-Biala]
- DFX [MaxFreeHouse - Bielsko-Biala]


63. Silence Tech Night
--->> Mega Club Katowice 18.11.2006


    Line Up
- Steve Bailey aka Makaton (Rodz-Konez / UK) - live act
- Venom (Turbulence Crew / Substanz.art / Cieszyn)
- D.Muller (Silence! / Centre of Sonic) - live act
- Plus (Silence!)
- Me-Hall-Ski (SBunion/South-side/Gliwice)


62. Mayday - The Day After
--->> Klub Tlen Bielsko-Biala 11.11.2006


    Line Up
scena gorna:
- Tomash Gee [Carnage/Compressed/Methadn - Glogow]
- Carla Roca [Substanz Art - Poznan]
- Grzegorz Es [Logarythm - Czechowice Dziedzice]
- Venom [Turbulence Crew/Substanz Art - Cieszyn]
- Tomash Wbpm [Combat Corps - Bielsko-Biala]
- Howie [Punk'N'Funk - Bielsko-Biala]

scena dolna:
- Dansante [Fresh Blood - Bielsko-Biala]
- Sensuel [Fresh Blood - Bielsko-Biala]
- Daniel La Crua [MaxFreeHouse - Bielsko-Biala]
- DFX [MaxFreeHouse - Bielsko-Biala]
- Howie [Punk'N'Funk - Bielsko-Biala]


61. Hard Frequqncy vol.1
--->> Klub Impuls Katowice 03.11.2006


    Line Up
- Art Extreme [HedonicreCordings / Nowy S?cz]
- Venom [Turbulence Crew / Substanz.art / Cieszyn]
- Dave [Ministry of Schranz / Nowy S?cz]
- naZ [Underground Music Society / Katowice]
- Kamil More [Crack Cherry / Bytom]
- Kszaq [Crack Cherry / Katowice]
- Inch [Synthetic / Katowice]


60. Haloween & Lament Birthday Night
--->> Klub New Deep Warszawa 28.10.2006


    Line Up
- D.A.V.E the Drummer a.k.a Henry Cullen [Hydraulix, Apex and many more] - London

- Sick [Substanz.art/W-82] - Sosnowiec
- Wazin [W-82/Arytmia] - Sosnowiec
- Lament [Arytmia] - Tarnobrzeg
- Ash Poow [Soundwaves] - Warszawa
- Pi [Turbulence Crew] - Krakow
- Venom [Turbulence Crew/Substanz.art] - Cieszyn
- Came Lee [Substanz.art] - Bialystok
- Insect [Hyperdjs] - Warszawa
- Mourner [Arytmia] - Rzeszow
- Nexy [Arytmia] - Rzeszow
- Hal Bregg [Turbulence Crew] - Nowy Sacz
- Punk [Turbulence Crew] - Krakow
- Weld [Soundwaves] - Warszawa
- Raq [Warszawa]
- Emergetik [Spiritsound] - Wloclawek
- Derek D [Active Sound] - Jaroslaw


59. Mayday Before Party
--->> Klub Havana Zawiercie 27.10.2006


    Line Up
- SIASIA (katowice)
- DISCOX (krakow)
- VENOM (cieszyn)
- MICHAL LAZAR (pszczyna)
- MARKS (cieszyn)
- DRZAZGA (burzej)
- GRZEGORZ ES (czechowice-dz)


58. Turbulence Crew B-Day Party
--->> Klub Przepraszam Tarnow 14.10.2006


    Line Up
main floor
- Dame Shila (Methadon - Swidnik)
- Oley (Turbulence Crew - Nowy S?cz)
- Venom (Turbulence Crew/Substanz.art - Cieszyn)
- Pi (Turbulence Crew - Kraków)
- PunK (Turbulence Crew - O?wi?cim)
- Voll (Turbulence Crew - Tarnów)

chill floor
- Art.B (Turbulence Crew - Tarnów)
- She*shu (Turbulence Crew - Cz?stochowa)
- Senthia (Turbulence Crew - Kraków)
- Witness (Turbulence Crew - Tarnów)
- Hal Bregg (Turbulence Crew/Full Stop - Nowy S?cz)


57. Technologic vol.11
--->> Klub Regres Bytom 13.10.2006


    Line Up
- Sick (Substanz.Art/Sosnowiec)
- Lukash Andego (Substanz.Art/Opole)
- Venom (Turbulence Crew/Substanz.Art/Cieszyn)
- Marks (techno/Cieszyn)
- Greg P. (Psychological/Kraków)
- Kamil More (Crack Cherry/Bytom)
- Rimel (Regres/Bytom)
- Centy (Tychy)
- Palmer Eldrich (Katowice)
- Syndrom (Sicknoise/Bytom)
- Vervain (Sicknoise/Bytom)
- Xequo (Sicknoise/Suiside/Bytom)
- Me-Hall-Ski aka Joszi (SBUnion/South-Side/Gliwice) 


56. Combat Area vol.15
--->> Klub Tlen Bielsko-Biala 07.10.2006


    Line Up
up stage:
- Sick(W82/Substanz.art - Sosnowiec)
- Marks(W82 agency - Cieszyn)
- Grzegorz Es(Logarythm/MayDay2006 - Cz-Dz)
- TomashWbpm(Combat Corps - Bielsko-Bia?a)
- Kszaq(CrackCherry - Katowice)
- Sovul(Combat Corps - Olkusz)
- Johan H.(No team - Bielsko-Bia?a)
- Robert K(Analog - Bieru?)
- Venom (Turbulence Crew/Substanz Art - Cieszyn)

down stage:
- Howie(Punk&Funk - Bielsko-Bia?a)
- Daniel la Crua(MaxFreeHouse - Bielsko-Bia?a)
- Lucash K(Analog - Tychy)
- Dansante(no team - Bielsko-Bia?a)
- Sensuel(no team -Bielsko-Bia?a)


55. ZUG!TECH
--->> E-Club Bielsko-Biala 12.08.2006


    Line Up
- Greg Kranzz (Amortyzator Kolektiv - Jeryho Mekka)
- Richie Ploomba (Amortyzator Kolektiv - Jeryho Mekka)
- Wodz Tashunko (Amortyzator Kolektiv - Jeryho Mekka)
- Grzegorz Es (Logarythm - Czechowice Dziedzice)
- Lesar (Puresounds/Combat Corps - Tychy)
- Sarna (G4 - Tychy)
- Tomash Wbpm (Combat Corps - Bielsko-Biala)
- Venom (Turbulence Crew/Substanz Art - Cieszyn)


54. Soundtropolis After Party
--->> Klub Havana Zawiercie 23.07.2006


    Line Up
Scena g?ówna:
- OLIVER KOLETZKI - BERLIN (COCCON REC.)
- Dia.chro.na - Amsterdam
- Carla Roca - Pozna?
- Alan White - Lublin
- Lukash Andego - Opole
- Sick - Sosnowiec
- Peter Fern - Szczecin
- Siasia - Katowice
- Came Lee - Bia?ystok

Scena boczna:
- Venom - Cieszyn
- Danny Terrance - Wroc?aw
- Mike Rebel - Szczecin
- Simon Jim - Libiš?
- Tomash WBPM - Bielsko-Bia?a
- Howie - Bielsko-Bia?a
- Devon Hadey - Szczecin
- She*shu - Cz?stochowa
- Agathe - Opole


53. BREATH STEREO 3
--->> Pub Kamea Ledziny 22.07.2006


    Line Up
- Venom Turbulence_Crew/Substanz.art
- Lesar Pure Sounds/Combat Corps
- Munix Pure Sounds
- Tomsia - Negaton_crew
- Witoch - Negaton_crew
- Kordel
- Roberto Carvani
- Kalif
- Robert K
- Unsinn


52. Combat Area vol. 12
--->> Klub Tlen Bielsko-Biala 01.07.2006


    Line Up
Up stage
- D.Müller aka Stimulator (Silence! / Centre of Sonic) - Live act!
- Zurawski aka naZ (UndergroundMusicSociety - Katowice)
- Drzazga (Logarythm - Czechowice Dziedzice)
- Venom (Turbulence Crew / Substanz Art - Cieszyn)
- Agee (No Team - Bielsko-Biala)
- Johan H. (No Team - Bielsko-Biala)

Down Stage:
- WRGS (Negaton Crew - Ledziny)
- Howie (Punk&Funk - Bielsko-Biala)
- Formacja MaxFreeHouse (Bielsko-Biala)


51. Grzegorz Es Birthday Party
--->> Klub Havana Zawiercie 30.06.2006


    Line Up
- Grzegorz Es (Logarythm)
- Discox (Substanz Art)
- Siasia (Ko.Booking)
- Alan White aka Boombel (Sentence)
- Martin Harmony (Pe!Music)
- Chris Da Break (Neuroshocked)
- Michal Lazar (Low Spirit)
- Lukash Andego (W82 Agency / Substanz Art)
- Venom (Turbulence Crew / Substanz Art)
- Simon Jim (No Team)
- Drzazger (Logarythm)


50. PAVEL G & ID BIRTHDAY CLASH
--->> Klub No Mercy Warszawa 24.06.2006


    Line Up
- TOMASH GEE (Carnage, Compressed, Methadon)
- DJ-ARCANE (BCR, FRR, AB, Pointed Records / Niemcy)
- CAME LEE (Liquidbeatz, Substanz.Art / Bia?ystok)
- VENOM (Turbulence Crew, Substanz.Art / Cieszyn)
- BOX (No team / Libiš?)
- CARGO (Foreground Music)
- C'D'C (Fucking Brigade)
- GRONER (Fucking Brigade)
- TOMAZ (Nu-Tek)
- BAJK (3litry, Soundwaves)
- SIDHE (e-clubbing.net, Soundwaves)
- BOMB'CHA (e-clubbing.net, Soundwaves)
- HALUN (Hype.pl)
- SELEKT (Ezoteric)
- DESPER (Ezoteric, Tanz Mit Mir)
- PAVEL G (Ezoteric)
- ID (Ezoteric, Tanz Mit Mir)


49. TECHNOLOGIC 8 - SICK BIRTHDAY NIGHT
--->> Klub Regres Bytom 09.06.2006


    Line Up
- ARKUS P. ( FRF rec./ Bitshift / Artillery rec./ Niemcy)

- SICK ( W82/ SUBSTANZ ART./ SOSNOWIEC)
- CAME LEE ( SUBSTANZ ART./ BIA?YSTOK)
- GRZEGORZ ES. ( LOGARYTHM / CZECHOWICE-DZIEDZICE)
- WAZIN (W82/ ARYTMIA/ SOSNOWIEC)
- MARTIN ARROWS ( SELEKTA/ KATOWICE)
- VENOM ( TURBULENCE CREW./ SUBSTANZ ART./ CIESZYN)
- LUKASH ANDEGO ( SUBSTANZ ART./ OPOLE)
- RIMEL (REGRES/ BYTOM)
- LAMENT (ARYTMIA/ TARNOBRZEG)
- MOURNER ( ARYTMIA/ RZESZÓW)
- MARKS ( W82/ CIESZYN)
- ART EXTREME (NOWY SACZ)
- SHE SHU ( TURBULENCE CREW./ CZ?STOCHOWA)
- KAMIL MORE (CRACK CHERRY/ BYTOM)
- CENTI (No TEAM / TYCHY)
- FEX (ARYTMIA / SOSNOWIEC)


48. Witoch's B-Day
--->> Klub Forte Bytom 02.06.2006


    Line Up
- Pi (Turbulence Crew/Krakow)
- Lament (Arytmia/Tarnobrzeg)
- Tomash Wbpm (Combat Corps/Bielsko-Biala)
- No Time (Combat Corps/Mikolow)
- Venom (Turbulence Crew, Substanz Art/Cieszyn)
- Larsen (Ozon, MniaM Collektive/Myslowice)
- Tomsia (Negaton_crew/Ledziny)
- W.RG.S (Negaton_crew/Ledziny)
- Axel Cruiser (Negaton_crew/Jaworzno)
- Kordel (No team/Ledziny)
- Witoch (Negaton_crew, MnaiM Collektive/Myslowice)
- Box (No team/Libiaz)
- Sovul (No team/Olkusz)


47. Combat Area B-Days
--->> Klub Tlen Bielsko-Biala 27.05.2006


    Line Up
Up Stage:
- Leo Laker aka Switchblade (Tresor / 4x4 / Kne Deep - Finland)
- Tomash Gee (Carnage / Compressed / Methadon - Glogow)
- Marks (W82 Agency - Cieszyn)
- Voll (Turbulence Crew - Tarnow)
- Witoch (Negaton - Myslowice)
- Kamil More (Crack Cherry - Bytom)
- Crisp (Puresounds - Tychy)

+ SOLENIZANCI:
- Venom (Turbulence Crew / Substanz Art - Cieszyn)
- Sed (Sound Vision - Kielce)
- Tomash WBPM (Combat Corps - BB)
- Box (No Team - Libiaz)

Down Stage:
- Hazi-D (Ozon - Raciborz)
- Bela (Pozytywka - Rybnik)
- Furier (Ozon - Raciborz)
- Larsen (Mniam Colectiv - Myslowice)
- Daniel La Crua (Max 3 House - BB)
- DFX (Max 3 House - BB)


46. Combat Area B-Days
--->> Klub Tlen Bielsko-Biala 26.05.2006


    Line Up
Up Stage :
- Sick (W82 Agency / Substanz Art - Sosnowiec
- Grzegorz Es (Logarythm - Czechowice-Dziedzice)
- Lesar (Puresounds - Tychy)
- Munix (Puresounds - Tychy)
- No Time (Combat Corps - Mikolow)
- Rimel (No Team - Bytom)
- Sovul (No Team - Olkusz)

+ SOLENIZANCI:
- Venom (Turbulence Crew / Substanz Art - Cieszyn)
- Cyfrak (Sound Vision - Kielce)
- Tomash WBPM (Combat Corps - BB)
- Box (No Team - Libiaz)

Down Stage:
- Howie (Punk&Funk - BB)
- Diablo (Max 3 House - BB)
- Andy Flex (Independent - BB)
- Crash (No Team - BB)
- SMG (3Music4FreePeople - Czechowice Dziedzice)
- Julito (No Team - Monachium)


45. Silence! Tech Night 33
--->> Klub Inqbator Katowice 06.05.2006


    Line Up
- Matteq (undergroundsequence.com/Kraków)
- Venom (Turbulence Crew - Cieszyn)
- Stimulator (Extreme-Tech/CentreOfSonic)
- Pine (Silence!)
- Arche

PsyFloor:
- Nois [AoV - Warszawa]
- Marion [Psylesia, Rybnik]
- Styropian [Psylesia, Katowice]
- BubbleGum [SaikoFfo]


44. LOGARYTHMICA 04
--->> Klub Havana Zawiercie 28.04.2006


    Line Up
- Norbert Honkisch (Substanz.art/W82-Agency)
- Grzegorz Es (Logarythm)
- Cornelius Wolff (NIEMCY)
- Venom (Turbulence Crew)
- Daniel La Crua (MAX3HOUSE)
- Dfx (MAX3HOUSE)
- Simon Jim
- Drzazger (Logarythm)


43. Urodziny Klubu Tlen
--->> Klub Tlen Bielsko-Biala 22.04.2006


    Line Up
Dolna scena:
- DFX (Formacja Max 3 house)
- Diablo (Formacja Max 3 house)
- Daniel la Crua (Formacja Max 3 house)
Górna scena:
- Carla Roca (Black Point, Substanz.art)
- Diana d`Rouze (Sentence, Substanz.art)
- Venom (Turbulence Crew, Substanz.art)
- Tomash Wbpm (Combat Corps)
- Grzegorz eS (Logarythm)


42. Lukash Andego B-Day Party
--->> Klub Regres Bytom 21.04.2006


    Line Up
- siasia [ko.booking / substanz.art / Katowice]
- lukash andego [substanz.art/ w82 agency / Opole]
- sick [ w82 agency / substanz.art / Sosnowiec]
- wazin [w82 agency/ sosnowiec]
- peter fern [soundproject / substanz.art / Stargard Szczecinski]
- grzegorz es [logarythm / Czechowice Dziedzice]
- came lee [substanz.art /liquidbeatz/ Bia?ystok ]
- venom [turbulence crew / substanz.art / Cieszyn]

2nd floor:

- kamil more [crack cherry / Bytom]
- agathe [Opole]
- xequo [ sick-noise / Bytom ]
- rave [ sick-noise / Bytom ]
- elsey [sick-noise /Bytom]
- maq [Katowice]
- mackul [Ruda ?l?ska]
- simon jim [ Libiaz]
- xecutor [ Liquidbeatz/Bia?ystok]
- drzazger [logarythm/Burzej]


41. When The Sun Goes Down
--->> Klub No Mercy Warszawa 07.04.2006


    Line Up
Stage - Schranz:

- Venom (Turbulence Crew/Cieszyn / www.venom.prv.pl)
- Insect (Hyper Djs)
- Cargo (foreground music)
- Ventura (Soundwaves)
- Bajk (Soundwaves)

Stage - Techno:

- Lament (Arytmia/Tarnobrzeg / www.lament.pl)
- Nexy (Arytmia/Rzeszów / www.nexy.pl)
- Ash-poow (Soundwaves)
- Weld (Soundwaves)
- Diggidy (Soundwaves)

Stage - House, Electro-House:

- Chris Matt (No name/Sosnowiec)
- Stash (Electric Pimps)
- High-q (Warszawa)
- Tick (Warszawa)


40. Combat Area For The Rescue - Ratujmy Anioly - Impreza Dedykowana Agnieszce Chorej na Raka
--->> Klub Tlen Bielsko - Biala 01.04.2006


    Line Up
Secena gorna:
- Plus (Silence! / Katowice)
- Rafter (Midnightgroove / Katowice)
- Venom (Turbulence Crew / Cieszyn)
- Maq (No Team / Katowice)
- Sovul (No Team / Olkusz)

Scena dolna:
- Nair (Substanz Art / Bielsko-Biala)
- DFX (MaxFreeHouse / Bielsko-Biala)
- Howie (Punk'n'Funku / Bielsko-Biala)
- Lukash K (Analog / Tychy)


39. Ratujmy Anioly - Impreza Dedykowana Agnieszce Chorej na Raka
--->> Klub Regres Bytom 31.03.2006


    Line Up
- Carla Roca (W82 Agency/Substanz.Art/BlackPoint - Poznan)
- Pine (Silence! - Katowice)
- Rafter (Midnight Groove - Katowice)
- Kamil More (Crack Cherry - Bytom)
- Venom (Turbulence Crew - Cieszyn)
- Lesar (Pure Sounds - Tychy)
- Marecheck (Pure Sounds - Tychy)
- Miq (Sick-Noise - Gliwice)
- Xequo (Sick-Noise - Bytom)
- Maq (no team - Katowice)
- Mackul (no team - Ruda Slaska)


38. Ratujmy Anioly - Impreza Dedykowana Agnieszce Chorej na Raka
--->> Klub Phobia Tychy 24.03.2006


    Line Up
- WAZIN (W82-Agency/Arytmia)
- SURFER (Asthma Tec)
- VENOM (Turbulence Crew)
- ATHAR (DoggyStyle/HardNRG.pl)
- MARECHECK (Pure.Sounds)
- CRISP (Pure.Sounds)
- CENTI (No Team)
- ASEPTIC (No Team)


37. Draft Techno Session
--->> Klub Forte Bytom 18.03.2006


    Line Up
- TOMASH GEE (METHADON/CROWBAR-LIVE SET)
- VENOM (TURBULENCE CREW)
- RONIN (CRACK CHERRY)
- KSZAQ (CRACK CHERRY)
- ALVAR (CRACK CHERRY)


36. Technologic 5
--->> Klub Regres Bytom 11.03.2006


    Line Up
- Sick (W 82/substanz/Kanty)
- Martin Arrowz (SBUnion/Seleecta/Katowice)
- Marks (W 82/Kanty/Cieszyn)
- Venom (Turbulence Crew/Cieszyn)
- Miq (Sick Noise/Gliwice)
- Rimel (Regres/Bytom)


35. LOGARYTHMICA 02 - TECHNICZNY MEETING
--->> Klub Havana Zawiercie 24.02.2006


    Line Up
- Dj SICK (Substanz.art/W82-Agency)
- LUKASH ANDEGO (Substanz.art/W82-Agency)
- NAIR (Substanz.art)
- VENOM (Turbulence Crew)
- SIMON JIM (Logarythm)
- DRZAZGA (Logarythm)
- GRZEGORZ ES (Substanz.art/Logarythm)


34. Combat Area vol.7
--->> Klub Tlen o2 Bielsko-Biala 04.02.2006


    Line Up
Scena Gorna:
- Wazin (W-82 Agency - Kanty / Sosnowiec)
- Marks (W-82 Agency - Kanty / Cieszyn)
- Nair (Substanz Art / Bielsko-Biala)
- Venom (Turbulence Crew / Cieszyn)
- Tomash WBPM (Combat Corps / Bielsko-Biala)
- Witoch (Negaton Crew / Myslowice)
+ Sovul (No Team / Olkusz)
+ Box (No Team / Libiaz)
Scena Dolna:
- Julito
- Howie (punk@funk / Bielsko-Biala)
- Masia (Taranthulla Muzyga)
- Lukash K (Analog / Bierun)


33. Logarythmica
--->> Klub Havana Zawiercie 20.01.2006


    Line Up
- Dj Arcane (Niemcy)
- Grzegorz Es (Substanz Art - Czechowice Dziedzice)
- Venom (Turbulence Crew - Cieszyn)
- Simon Jim (Logarythm - Libiaz)
- Drzazga (Czechowice Dziedzice)


32. Technologic 3
--->> Klub Regres Bytom 14.01.2006


    Line Up
- Carla Roca (W-82 Agency / Substanz Art - Poznan)
- Marks (W-82 Agency - Cieszyn)
- Venom (Turbulence Crew - Cieszyn)
- Martin Arrowz (SBUnion / Seleecta - Katowice)
- Kukiz (Tychy)
- Rimel (Bytom)
- Miq (Gliwice)


31. MEETING TECHNICZNEJ KADRY
--->> KLUB KANTY JAWORZNO 30.12.2005


    Line Up
SALA G?ÓWNA:

- BEESWAX (Asthma Tec/Katowice)
- CARLA ROCA (W82-Agency/Blackpoint/Kanty)
- GRZEGORZ ES (Substanz Art/Czechowice - Dziedzice)
- INSECT (Hyperdjs.com/Warszawa)
- LAMENT (Arytmia/Tarnobrzeg)
- LUKASH ANDEGO (W82-Agency/Opole)
- MARK QWIDAM (W82-Agency/Londyn)
- MARKS (W82-Agency/Cieszyn)
- MOURNER (Arytmia/Rzeszów)
- PINE (Silence! /Katowice)
- RAFTER (Midnight Groove/Katowice)
- RAQ (European Union)
- SATAN (Londyn)
- SICK (W82-agency/Kanty)
- SURFER (Asthma Tec/Katowice)
- WAZIN (W82-Agency/Kanty)
- VENOM (Turbulence Crew/Cieszyn)
- VOLL (Turbulence Crew/Tarnów)
+
- AGATHE (Opole) - KONKURS

SALA HOUSE :

- WAZIN (w82-agency/Kanty)
- EASY72 (w82-agency/Sosnowiec)
- FORMACJA MAXFREEHOUSE (Bielsko-Bia?a)
- DAREN PRICE
- LAFIS (Jaworzno)

SALA WIZYJNA :

- VADER (w82-agency/Sosnowiec)
- ORAZ OSOBY WY?ONIONE Z KONKURSU:
Fex (Sosnowiec)
Greg P. (Kraków)
Insect (Katowice)
Lesar (Tychy)
Peka (Kraków)
Sonny Sams (Kraków)
Sovul (Olkusz)


30. HARD'S BACK TO THE TOWN - X-MAS ME
--->> EGO Club,Pl. Miarki 6 Katowice 23.12.2005


    Line Up
- Marks - W-82 agency / Cieszyn
- Kszaq - Crack Cherry / Katowice
- Lesar - Pure Sounds / Tychy
- Gogo - KO.Booking, Ego / Sosnowiec
- Rafter - Midnight Groove / Katowice
- naZ - Underground Music Society / Katowice
- Venom - Turbulence Crew / Cieszyn
- Mackul - Ruda Slaska
- Maq - Katowice
- Kamil More - Bytom
+ GOSCIE


29. DESTINATION TEKKNO V.14
--->> PHOBIA Tychy ul.Owczarska 47a (os.H) 16.12.2005


    Line Up
- GRZEGORZ ES (Logarythm / Czechowice)
- LARIX (Taranthulla / I?awa)
- VENOM (Turbulence Crew / Cieszyn)
- KAMIL MORE (Crack Cherry / Bytom)
- MISS TOXI (Futurama / Myszków)
- TOXIC (Futurama / Myszków)


28. Combat Area vol.5
--->> Klub Tlen o2 Bielsko-Biala 03.12.2005


    Line Up
Scena Gorna:
- Dame Shila (Methadon Booking - Foreground MusicSwidnik)
- Grzegorz Es (Soundtropolis 2005)
- Tomash Wbpm (Combat CorpsBielsko)
- Venom (no teamCieszyn)

Scena Dolna:
- Lukash K. (AnalogTychy)
- Howie (punk@funkBielsko)
- Daniel la Crua (Max3HouseBielsko)
- Larsen (?)


27. HARD'S BACK TO THE TOWN
--->> EGO Club,Katowice 18.11.2005


    Line Up
- Miss Acrae
- City Beats / Kraków
- Venom - Cieszyn
- Rafter
- Midnight Groove / Katowice
- naZ
- UMS / Katowice
- Easy72 - Sosnowiec
- Mackul - Ruda Slaska
- Kamil More - Bytom
+ Goscie


26. After Mayday
--->> Klub Tlen o2 Bielsko-Biala 12.11.2005


    Line Up
scena gorna:
- Carla Roca ( Black Point / Substanz.art / Pozna? )
- Grzegorz eS (Substanz.art Czechowice-Dz)
- Nair (dj night bookingBielsko)
- Venom (no teamCieszyn)
- Tomash Wbpm (Combat CorpsBielsko)

scena dolna:
- MaxFreeHouse (Dfx,Diablo,Daniel la CruaBielsko)
- Smg (3music4FreePeopleCzechowice-Dz)


25. Combat Area vol.4
--->> Klub Tlen o2 Bielsko-Biala 05.11.2005


    Line Up
scena gorna:
- Pine (Silence!/Bytom)
- Venom (no teamCieszyn)
- Nair (dj night bookingBielsko)
- Tomash Wbpm (Combat CorpsBielsko)
- NoTime (Miko?ów)

scena dolna:
- Discox (SentenceBielsko/Kraków)
- Howie (punk@funkBielsko)
- MaxFreeHouse (Dfx,Diablo,Daniel la CruaBielsko)


24. Draft Techno Session
--->> Klub Forte Bytom 22.10.2005


    Line Up
- Dj Gogo (K.o.Booking)
- Ronin (Crack Cherry)
- Cricket (Crack Cherry)
- RK (Personal Division)
- Kamil More (Bytom)
- Venom (Cieszyn)


23. Destination Tekkno vol.12
--->> Klub Phobia Tychy 21.10.2005


    Line Up
- Venom [cieszyn]
- Ronin [crack cherry]
- Art Extreme [nowy sacz]
- Hal Bregg [turbulence crew]
- Toxic [futurama]
- Miss Toxi [futurama]
- X-Plode [pszczyna]
- Kamyk aka Kamikaze [futurama / palsecam]


22. WAZIN BIRTHDAY PARTY
--->> Klub Kanty Jaworzno 14.10.2005


    Line Up
- GROOVELIKER (City beats)
- SOLAR KINGDOM (reactor/Wroc?aw) LIVE!
- BEESWAX (Asthma tec.)
- SURFER (Asthma tec.)
- LUKASH ANDEGO (W82 AGENCY/Opole)
- OLEY (Turbulence crew./Nowy Sšcz)
- WAZIN (W82 AGENCY/Kanty)
- SICK (W82 AGENCY/Kanty) vs MARCIN MARCINISZYN (Wroc?aw)
- MARKS (W82 AGENCY/Cieszyn)
- PLUS (Silence!)
- KAY-TECH (Kne'deep/Kraków)
- VENOM (Cieszyn)
- FEX (Sosnowiec)
- PUNK (Turbulence crew./Kraków)
- PI (Turbulence crew./Kraków)
- MIKE RONIN (Bytom)
- GREG P.(Kraków)
- MISS ACRAE (City beats/Rzeszów)
- KSZYVY (Kraków)
- VADER (W82 AGENCY/Sosnowiec)
- EASY 72(W82 AGENCY/Sosnowiec)
- RAFTER (Midnight groove/Katowice)
- LUCIAN KEE (W82 AGENCY/Tarnów)
- BOOGIE AKA LALA (Jaworzno)


21. Combat Area 3
--->> Klub Tlen Bielsko Biala 01.10.2005


    Line Up
Sala dolna:
- Howie
- Smg
- Daniel la Crua
Sala gorna:
- Norman
- Nair
- Tomash Wbpm
- No Time
- Venom


20. Destination Tekkno Vol.9
--->> Phobia Tychy 16.07.2005


    Line Up
- Miss Toxi (Futurama - Myszków / Cz?stochowa)
- StoQ (Maximum Pain - Jaworzno)
- SitO (Maximum Pain - Jaworzno)
- Venom (Cieszyn)
- Toxic (Futurama - Myszków / Cz?stochowa)


19. G.I.T. Party vol.1
--->> Starowka Cieszyn 09.07.2005


    Line Up
- FJ (Tychy)
- Richie Ploomba (Amortyzator Kolektiv)
- Lesar (Pure Sounds - Tychy)
- Narg (Ums Crew / Technoroom - Katowice)
- BeesMark (Pure Sounds - Tychy)
- Crisp (Pure Sounds - Tychy)
- Venom (Cieszyn)


18. Born To Play 2ND Friday
--->> Klub Kanty Jaworzno 10.06.2005


    Line Up
- Lesar (Pure Sounds - Tychy)
- Venom (Cieszyn)
- Marks (W-82 Agency - Cieszyn)
- Yagi (Tarnow)
- Wazin (W-82 Agency - Sosnowiec)


17. Technical Movement
--->> Schron Piekary Slaskie 04.06.2005


    Line Up
- Nail (Siemianowice Slaskie)
- Venom (Cieszyn)
- Kszaq (UMS-Katowice)
- ????


16. Circular Symetry
--->> Gruba Cieszyn 30.04.2005


    Line Up
- Venom (Cieszyn)
- Lesar (Pure Sounds - Tychy)
- Imar (G-Had Tychy)
- Crisp (Pure Sounds - Tychy)
- Kukiz (Futurama Promo - Tychy)
- Kaos (G-Had Tychy)
- Anal Twister (G-Had Tychy)
- Greg Kranzz (Amortyzator Kolektiv)
- Richie Ploomba (Amortyzator Kolektiv)


15. Destination Tekkno Vol.6
--->> Phobia Tychy 23.04.2005


    Line Up
- Miss Toxi (Futurama - Myszków / Cz?stochowa)
- Beesmark (Pure Sounds - Tychy)
- Kukiz (Futurama promo - Tychy)
- Venom (Cieszyn)
- Norman (Tychy)
- Gizmo (Tychy)
- Toxic (Futurama - Myszków / Cz?stochowa)


14. No Future
--->> Gruba Cieszyn 31.12.2004


    Line Up
- Terratech (Amortyzator Kolektiv)
- Venom (Cieszyn)
- Greg Kranzz (Amortyzator Kolektiv)
- Richie Ploomba (Amortyzator Kolektiv)


13. Technologia Kultury Meeting
--->> Klub Kanty Jaworzno 26.12.2004


    Line Up
du?a sala
MARTIN SHAFT kolobrzeg
OPTYMIST horyzont/tribasline/swidnik
R-MIX trojmiasto
DEE GREG krakow
SIN PRO twelve inches/tarnow
IMIDA P. twelve inches/tarnow
WAZIN w-82 agency/kanty
SICK w-82 agency
GOGO ko.booking/kanty
SIASIA ko.booking/kanty
ROACH ko.booking

- sala house
QBEK tarnow
MENESS tarnow
CARRE katowice
DR.BLACK tychy
SIBI czeladz
GREEN EYE krakow
WHISPERko.booking/kanty

- sala wizyjna
VADER
TAZ.
ALBERT

+ wylonieni z konkursu:)
VENOM cieszyn
NARG katowice
MACKUL ruda slaska
JOHNY krakow
INCH katowice
DIABOT krakow
ARKUS czechowice-dziedzice


12. Destructive Sounds
--->> Alergia Chorzow 18.12.2004


    Line Up
- Punk (Turbulence Krakof)
- Marks (Cieszyn)
- Userkiller (Subsurface, Crowbar Rec Germany)
- Kyle McCook (Subsurface Germany)
- Pinio (New Independence Szczecin)
- Zulus (Sms Katowice)
- Venom (Cieszyn)


11. Advent Terrorist
--->> Kompresor Klub Katowice 04.12.2004


    Line Up
- Baker (UMS CRew)
- Kszaq (SMS, U.M.S. CRew)
- Venom (Cieszyn)
- Richie Ploomba (Amortyzator Kolektiv)
- Terratech (Amortyzator Kolektiv)
- Greg Kranzz (Amortyzator Kolektiv)


10. To Fuck Mayday
--->> Gruba Cieszyn 20.11.2004


    Line Up
- Richie Ploomba (Amortyzator Kolektiv)
- Terratech (Amortyzator Kolektiv)
- Venom (Cieszyn)
- Greg Kranzz (Amortyzator Kolektiv)


9. Autumn Tactics
--->> Kompresor Klub Katowice 30.10.2004


    Line Up
- Terratech (Amortyzator Kolektiv)
- Kszaq (Sms - Katowice)
- Venom (Cieszyn)
- Greg Kranzz (Amortyzator Kolektiv)
- Richie Ploomba (Amortyzator Kolektiv)


8. no name
--->> Zwirownia - Bunkier Zywiec 04.09.2004


    Line Up
- Terratech (Amortyzator Kolektiv)
- Richie Ploomba (Amortyzator Kolektiv)
- Venom (Cieszyn)
- Marks (Cieszyn)
- Greg Kranzz (Amortyzator Kolektiv)


7. 14th Saturday
--->> Basen Czechowice - Dziedzice 14.08.2004


    Line Up
- R.E.D. (Club Forte - Bytom)
- Heroin Junkie (Logarythm PRD)
- Grzegorz Es (Logarythm PRD)
- K-Funky (Club Forte - Bytom)
- Tomash Gee (Methadon Rec, Crowbar Rec, Fak Rec)
- Vizi (Methadon Rec)
- Venom (Cieszyn)
- Nair (Logarythm PRD - BB)


6. Techno Haggard
--->> E-Club Bielsko-Biala 17.07.2004


    Line Up
- TerraTech (Amortyzator Kolektiv)
- Lucian Kee (Plur - Tarnow)
- Miss Acrae (City Beats - Rzeszow)
- Venom (Cieszyn)
- Marks (Plur - Cieszyn)
- Greg Kranzz (Amortyzator Kolektiv)


5. Overdose
--->> E-Club Bielsko-Biala 12.06.2004


    Line Up
- Wodz Taszunko (Amortyzator Kolektiv)
- TerraTech (Amortyzator Kolektiv)
- Lucian Kee (Plur - Tarnow)
- Szmalu (Bielsko-Biala)
- Grzegorz Es (Logarythm - Czechowice-Dziedzice)
- Marks (Plur - Cieszyn)
- Venom (Cieszyn)
- Greg Kranzz (Amortyzator Kolektiv)


4. Wasteland
--->> E-Club Bielsko-Biala 01.05.2004


    Line Up
- Wodz Taszunko (Amortyzator Kolektiv)
- Richie Ploomba (Amortyzator Kolektiv)
- Lucian Kee (Plur Promo - Tarnow)
- Venom (Cieszyn)
- TerraTech (Amortyzator Kolektiv)
- Greg Kranzz (Amortyzator Kolektiv)


3. Schranz & Hard Techno Valentine's Night
--->> E-Club Bielsko-Biala 14.02.2004


    Line Up
- Greg Kranzz (Amortyzator Kolektiv)
- Szmalu (Bielsko-Biala)
- Untitled (Kety)
- Valve (Kety)
- Venom (Cieszyn)


2. Plazmatik
--->> Farbiarnia Bielsko-Biala 07.02.2004


    Line Up
- Richie (Amortyzator Kolektiv)
- Mike Bold
- Venom (Cieszyn)
- Nair (Bielsko-Biala)
- Grzegorz Es (Czechowice-Dziedzice Mystic-V)
- Greg Kranzz (Amortyzator Kolektiv)


1. Elektrik Geiger Kafe
--->> E-Club Bielsko-Biala 20.12.2003


    Line Up
- Nair (Bielsko-Biala)
- Richie Ploomba (Amortyzator Kolektiv)
- TerraTech (Amortyzator Kolektiv)
- Greg Kranzz (Amortyzator Kolektiv)
- Julito (?)
- Venom (Cieszyn)